Web Tasarım, SEO Hizmetleri, Adwords, Google ve Tüm Bilişim İşleriniz İçin Doğru Yerdesiniz
 
 
Göktuğ Bilişim Web Tasarım Hosting Domain SEO Adword Google Hizmetleri Göktuğ Bilişim Web Tasarım Hosting Domain SEO Adword Google Hizmetleri - SEO Hizmetleri

SEO Hizmetleri

SEO İngilizce karşılığı olan veya Search Engine Optimizer kelimesinin karşılığıdır. Türkçe olarak Arama Motoru Optimizasyonu anlamına gelir. Site yada sayfanız için yaptığınız her türlü optimizasyon işlemin genel adıda denile bilir.

Site veya sayfalarınızın Arama Motorları tarafından daha kolay bulunup indexlenmesi ve Arama Sonuç Sayfalarında (SERP) üst sıralarda çıkmasını sağlamak amacıyla site veya sayfalarınıza uygulanan işlemlerdir. Sitenizin içeriği ne kadar iyi olursa olsun, insanlara bunu tanıtamadıktan sonra yapılan tüm emekler, boşa gitmektedir. Sitenizi insanlara tanıtmanın en kolay yolu arama motorlarıdır. Arama motorlarında da hak ettiğiniz doğru yeri alabilmek için Göktuğ Bilişim doğru tercihiniz olacaktır.

Search Engine Optimization kurallarını sitelerinize uyguluyoruz. Böylece sitenize daha yüksek trafik oluşuyor ve kitlesel bir ziyaret potansiyeli yakalamış oluyorsunuz.

PageRank Nedir ?

Arama motoru programlayanlar, söyle düşünmüşler. Eğer bir siteye herkes link veriyorsa bu site iyi bir site olmalı. Insanlarin link verdiği site kötü bir site olamaz. İnsanlar kötü siteye link vermez. Bu sebeple çok link verilmiş siteyi üst sıraya taşıma teorisi uygulanmaktadır.

Bu şekilde bir sistem kurulmuş ve Page Rank'ı iyi olan siteler arama motorlarında daha üst seviyelere çıkmaları mümkün hale getirilmiştir. Yani Page Rank'ı iyi olan site sevilen bir site anlamını taşımaktadır. Arama motoru programlayanlar da iyi ve kötü siteleri ayırt etmek için bu yola başvurmuşlardır.

Page Rank Değeri maximum 10'dur. Minimum ise 0'dır.

Örneğin: Bilgisayar satışı yapmakta olduğunuz firmanıza ait olan web sitesinin PageRank değerinin 5 olduğunu düşünelim. Sizinle aynı sektörde faliyet gösteren farklı bir firmanın PageRank değerinin 3 olduğunu ele alalım. Her iki sitede de haliyle "bilgisayar ürünleri" kelimesi geçecektir. Arama motorlarında "bilgisayar ürünleri" kelimesi arandığında sizin siteniz daha üst sıralarda çıkmış olacaktır.

Özet: Profesyonelce hazırlanmış SEO ve PageRank çalışmasıyla sitenize yüksek ve hedeflendirilmiş ziyaretçi potansiyeli oluşturulabiliriz.

 
 | © Göktuğ Bilişim Web Tasarım Hosting Domain SEO Adword Google Hizmetleri 2005 - 2012 |