Web Tasarım, SEO Hizmetleri, Adwords, Google ve Tüm Bilişim İşleriniz İçin Doğru Yerdesiniz
 
 
Göktuğ Bilişim Web Tasarım Hosting Domain SEO Adword Google Hizmetleri Göktuğ Bilişim Web Tasarım Hosting Domain SEO Adword Google Hizmetleri - Web Tasarım

Web Tasarım

Neden Bir Web Sitesi ?

- Firmanız için çok iyi bir imaj sağlar, diğer firmalar üzerinde kaliteli bir firma olduğunuz izi bırakır.

- Firma ise; sitenizde tanıtımı yapılan ürünün; hareketli, görüntülü ve sesli sunumlarla ziyaretçiye en iyi şekilde tanıtımının yapılmasını sağlar.

- Şahıs sitesi ise (sanatçı, siyasetçi, yazar vb.) Eserleri ile ilgili bilgi almak isteyen ziyaretçileri bilgilendirmekle beraber, site üzerinden satış yapılmasına da olanak sağlar.

- Sanal ortamda açmış olduğunuz bir sergi salonu veya şube olarak çalışır.

- Rezervasyon sistemli firmalarda; online rezervasyon imkanı sağlar, kredi kartı ve banka havalesi ile ödeme olanağıyla, müşterinin hiç yerinden kalkmamasını, firma sahibinin de hiç bir uğraş sarf etmeden satış yapmasını sağlar.

- Broşür gönderme, faks yollama yerine e-mail ile daha kolay ve masrafsız iletişim imkanları kazandırır.

- İstediğini değişiklikleri saati geçmeden değiştirebilme imkanı sunar.

- Sizinle veya bir ürününüzle ilgili bilgi almak isteyenlere sitenizi söylediğinizde zamandan kazanmanızı sağlar.

- Her zaman söylediğimiz gibi, diğer reklam çeşitlerine göre size mal olabilecek en ucuz reklam aracıdır.

- Diğer reklam yöntemlerine bakıldığında en geniş ve gelir seviyesi yüksek kitleye hitap edebileceğiniz tek reklam aracıdır.

- Yaptıracağınız bir web sitesinin ne kadar yarar sağlayacağını merak ediyorsanız bizimle irtibata geçin, size kanıtlayalım.

Çalışma Planımız.

Web sitesinin görselliği ve estetiği çok önemlidir.

Göktuğ Bilişim, tasarımda, milyonlarca internet kullanıcısının siteyi açmasını zorlamayacak dosya boyutları ile vizyonunuzu yansıtan grafikler, görsel canlılık, sanat ile bütünleşen animasyon grafikleri ile profesyonel ve size özel tasarımlar gerçekleştirir.

Web tasarım, profesyonellik ister. Göktuğ Bilişim tasarımı belirlerken güncelliğini yitirmeyecek, son teknolojiyi takip eden tasarımlar yapar.

Tasarım belirlenirken sitenin amaç ve hedefleri de belirlenir. Hedef kitleye hitap edecek kullanıcı dostu arayüz hazırlanır.

Sayfaların hızlı açılabilmesi için grafik boyutlarına dikkat edilir. Bir web sitesi, şirketin kurumsallığını, imajını ve vizyonunu ön plana çıkartmalıdır. Göktuğ Bilişim, bu gibi birçok kritik teknik ayrıntıları düşünerek, sektöründe rekabet edebilecek kullanışlı tasarımı olan zengin web siteleri hazırlanmaktadır.

 

 
 | © Göktuğ Bilişim Web Tasarım Hosting Domain SEO Adword Google Hizmetleri 2005 - 2012 |