Web Tasarım, SEO Hizmetleri, Adwords, Google ve Tüm Bilişim İşleriniz İçin Doğru Yerdesiniz
 
 
Göktuğ Bilişim Web Tasarım Hosting Domain SEO Adword Google Hizmetleri Göktuğ Bilişim Web Tasarım Hosting Domain SEO Adword Google Hizmetleri - Web Geliştirme

Web Geliştirme

Her geçen gün gündelik hayatımızdaki yeri vazgeçilmez hale gelen web siteleri kurumsal, tüzel ve hatta kişisel platformlarda herkes tarafından arzulanan en etkin araçların başındadır. Düşük maliyetli kalıcı reklam imkanları, elektronik ticaret uygulamaları, kişisel ve genel bilgi paylaşımına imkan sunan forum sayfaları her bilgisayar kullanıcısının ihtiyaç duyacağı yada kendine uygun yapıyı arayacağı alanlardır web siteleri.

  • Peki etkin kullanılabilen bir web sitesi nasıl olmalıdır?
  • Web sitesi tasarlanırken yada kodlanırken nelere dikkat edilmelidir?
  • Web sitelerinde kullanılan yazılımlar neyi değiştirir?
  • Dinamik bir web sitesi nasıl çalışmalıdır?
  • Animasyonlu web siteleri neden daha ilgi çekicidir?

 

 

 

Bu sorular web sitesi sahiplerinin yada sahip olmak isteyen kurum, kuruluş yada bireylerin kafalarını kurcalamaktadır. Bey bilgisayar bu soruların tamamını müşterisine uygun çözümler sunarak en etkin web sitesi hizmetini kendisine hedef belirlemiş, tasarımdan programlamaya, test aşamasından uygulamaya giden her yolda bu temel ihtiyaçların tamamını karşılamaktadır.Bir web sitesi tasarlayıp programlamak kadar, o sitenin canlı kalmasını sağlamakta oldukça önemlidir. Güncellenen bilgilerle, yaşayan bir web sitesi oluşturmak o sitenin ölümsüzleşmesini sağlayacaktır.

  • Flash Web siteleri: Dinamik ve sabit yapı ile kodlanarak hazırlanan görsel öğe ve hareketlilik esasına dayanan web siteleri türüdür. Her platformda sorunsuz çalışması ( windows ve linux sunucularda ) Flash sitelerin popülerliğini arttırmaktadır. Flash sitelerin en önemli kısmı olan grafik tasarımın uygulamasında profesyonel hizmet sunan Bey bilgisayar, bu kalitesinin en yeni teknolojik uygulamalarla destekleyerek müşterilerine en güzel, en fonksiyonel ve en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Flash uygulamaların yeni görsel öğeleri (banner, pop up vb.. gibi) için Bey bilgisayar müşterilerine periyodik güncelleme (aylık, 3 aylık yada yıllık ) hizmeti sunmaktadır.

    HTML Web Siteleri:Düşük maliyetli çözümlerin en başında bulunan HTML web sitesi uygulamalarımız, müşterilerimizin standart web sitesi taleplerine en uygun çözümleri sunmaktadır. Müşterinin beğenisiyle oluşan grafik arayüz, hızlıca kodlanarak müşterinin beğenisine sunulur. Bu tip uygulamalar için Bey bilgisayar müşterilerine periyodik güncelleme (aylık, 3 aylık yada yıllık ) hizmeti sunmaktadır.

  • Dinamik Web Siteleri: En etkin web siteleri kategorisine sokabileceğimi dinamik web siteleri, müşteriler tarafından rahatça güncelleştirilebilen yönetim panelleri ile yaşayan web siteleri kategorisindedir. Site ihtiyaçları belirlenerek müşteri ihitiyaçlarına göre şekillendirilen yönetim paneli ile tıpkı Ms.Word kullanırcasına yazılarınızı, resim ve multimedya uygulamalarınızı web sitenize koyabilirsiniz. Aynı zamanda RSS yada XML gibi farklı sitelerden bilgi alma, bu bilgileri değerlendirerek siteniz koyma işlemlerini kolaylıkla sağlayabilir bir anlamda sizin elemanınız gibi çalışan bir web sitesi sahibi olmuş olursunuz. Bu tip uygulamalar için Bey bilgisayar müşterilerine periyodik güncelleme (aylık, 3 aylık yada yıllık ) ve yazılım geliştirme hizmetler sunmaktadır.
 
 | © Göktuğ Bilişim Web Tasarım Hosting Domain SEO Adword Google Hizmetleri 2005 - 2012 |